تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

جشن نیکوکاری در مدارس آذربایجان شرقی برگزار شد

در آستانه عید نوروز، جشن نیکوکاری با شعار 'جوانه لبخند می‌کاریم' همزمان با مدارس سراسر کشور، در مدارس آذربایجان شرقی برگزار شد.

جشن نیکوکاری در مدارس آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش ائل به نقل از ایرنا، جشن نیکوکاری با هدف جمع‌آوری کمک‌های دانش آموزان برای کمک به دوستان و همکلاسی های خود در مدارس اجرا می شود که تمام کمک های دانش آموزی در همان مدارس در بین دانش آموزان نیازمند توزیع می شود.
این جشن ملی و عاطفی همزمان با سراسر کشور روز چهارشنبه ۱۶ اسفند در مدارس سراسر استان، پنجشنبه ۱۷ اسفند در پایگاه‌های سطح استان و روز جمعه ۱۸ اسفند در میعادگاه‌های نماز جمعه برگزار می‌شود.
ویژه برنامه جشن نیکوکاری امروز در دبیرستان دخترانه معلم تبریز با حضور مسئولان استانی و حضور نیکوکارانه دانش آموزان آغاز شد.
این حرکت نوع دوستانه روز پنجشنبه ۱۷ اسفند از ساعت ۱۱ صبح در محل 'بازار گرجی لر' ادامه یافته و روز جمعه ۱۸ اسفند همزمان با نماز جمعه در محل مصلی اعظم امام خمینی(ره) تبریز با حضور نمازگزاران به کار خود پایان می دهد.
حدود ۷۰ هزار خانوار در آذربایجان شرقی تحت پوشش کمیته امداد هستند که از این تعداد ۳۷ هزار خانوار به علت فوت سرپرست، ۲۵ هزار خانوار به علت از کارافتادگی دایم سرپرست و بقیه نیز سایر موارد است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/DqimSE
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***