تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

ویژه برنامههای صدا و سیمای مرکز آذربایجانشرقی به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)

ویژه برنامه‌های صدا و سیمای مرکز آذربایجان‌شرقی در میلاد با برکت حضرت فاطمه زهرا(س) و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی (ره) اعلام شد.

ویژه برنامههای صدا و سیمای مرکز آذربایجانشرقی به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)

به گزارش ائل به نقل از ایکنا، سیدمحسن لطیفی، مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان‌شرقی، گفت: صدا، سیما و رادیو برون مرزی در جشن میلاد بانوی دوعالم حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (س) و فرزند خلفشان، بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران برنامه های ویژه ای را برای مخاطبان خود در نظر گرفته است. 
وی، افزود: معاونت صدا با برنامه آخشاملار به استقبال جشن روز مادر رفته و روز جمعه ۱۸ اسفندماه با ویژه برنامه ای ۱۲۰ دقیقه ای دو میلاد با شکوه را جشن می‌گیرد. این برنامه پنجشنبه ۱۷ اسفندماه از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹ به تهیه کنندگی لطفی، گویندگی هاله فرشاد و با گزارش های مصطفی قنادی و زهرا بی شک به روی آنتن می رود. 
لطیفی اضافه کرد: همچنین ویژه برنامه گل یاس روز جمعه ۱۸ اسفندماه به تهیه کنندگی بهروز جعفری، گویندگی نسرین نامداری و داریوش رضوان، گزارشگری مصطفی قنادی و مریم سربخشیان به مدت دو ساعت به صورت زنده پخش می شود. در این ویژه برنامه آیتم های مختلف از جمله نمایش، گزارش های مردمی، تلفن های مخاطبین، موسیقی های شاد ملی و محلی، بحث های کارشناسی در خصوص ابعاد مختلف زندگی بانوی مکرم اسلام و حضرت امام با حضور کارشناسان مربوطه گنجانده شده است. 
وی، افزود: شبکه استانی سهند هم برای این دو میلاد پربرکت برنامه های ویژه ای در نظر گرفته است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/JWr5HD
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***