تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

در گفتگو با ائل مطرح شد:

واکنش واعظ تبریزی به تعرض طرفداران فرقه شیرازی به سفارت ایران در لندن / تشیع لندنی و تسنن آمریکائی هدفی جز ایجاد تفرقه بین امت اسلامی ندارند

حجت الاسلام برگی در واکنش به تعرض طرفداران فرقه شیرازی به سفارت ایران در لندن گفت: تشیع لندنی و تسنن آمریکائی هدفی جز ایجاد تفرقه بین امت اسلامی ندارند.

واکنش واعظ تبریزی به تعرض طرفداران فرقه شیرازی به سفارت ایران در لندن /  تشیع لندنی و تسنن آمریکائی هدفی جز ایجاد تفرقه بین امت اسلامی ندارند

به گزارش ائل ، شب گذشته تعدادی از طرفداران فرقه شیرازی(تشیع لندنی) با هجوم به سفارت ایران در لندن، پرچم جمهوری اسلامی را پایین کشیده و پرچم این جریان را برافراشتند تا اینگونه کینه و نفرت خود را از اسلام شیعی و علوی با نام تشیع نشان دهند.

از این روز حجت الاسلام رسول برگی از وعاظ تبریزی در واکنش به این موضوع در گفتگو با ائل گفت: به این که  این افراد به اصطلاح تشیع!!! از طرفداران فرقه شیرازی انگلیسی هستند؛ شکی نیست.

وی ادامه داد: در میان بیش از ۱۹۰ کشور دنیا تنها در لندن آن هم با سکوت و همکاری دولت انگلیس سفارت ایران مورد تعرض عده ای جاهل شیرازی مسلک قرار می گیرد اما سوال اینست که چرا این حمله در زمان حضور ولیعهد وهابی کودک کُش و کثیف عربستان در لندن که مورد اعتراض مردم شهرهای مختلف انگلیس قرار گرفته انجام می پذیرد؟

این کارشناس دینی تصریح کرد: یقینا تشیع لندنی شیرازی و تسنن آمریکائی وهابی دو لبه یک قیچی اند که وظیفه و هدفی جز ایجاد تفرقه بین امت اسلامی ندارند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/oggVrV
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***