تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

مدیر کل جدید هتل پارس تبریز معرفی شد

مدیر کل جدید هتل پارس ائل گولی تبریز با حضور مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری هتل های پارس معرفی شد.

مدیر کل جدید هتل پارس تبریز معرفی شد

به گزارش ائل به نقل از نصر، در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل جدید هتل پارس ائل گولی تبریز " محمد آرا" به عنوان مدیر کل جدید این هتل معرفی و از تلاش های اسماعیل جامعی اسکویی مدیر کل سابق هتل پارس تقدیر شد.

این گزارش حاکی است، جمشید حمزه زاده مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری هتل های پارس در این مراسم ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته از مدیر کل جدید این هتل به عنوان فردی که در هتل های مختلف مدیریت کرده و علم آن را نیز دارد و در این زمینه نیز تدریس می کنند یاد کرد.

وی سپس به تشریح برخی از برنامه های آتی شرکت و بازسازی هتل پارس تبریز پرداخت.گزارش نصر می افزاید، در ادامه این نشست مرتضی آبدار مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی در این مراسم اظهار داشت: در حال حاضر با تلاش های صورت گرفته هتل پارس به عنوان یکی از نمادهای تبریز به حساب می آید.

وی ضمن سپاسگزاری از تلاش های صورت گرفته در این هتل به منظور معرفی ظرفیت های گردشگری تبریز 2018 برای مدیر جدید آرزوی موفقیت کرد.

گزارش نصر حاکی است، در پایان این مراسم حکم مشاور عالی مدیرعامل شرکت و هدایایی به رسم یادبود به اسکویی مدیر کل سابق هتل پارس اهدا شد و حکم مدیر کل جدید هتل پارس ائل گلی تبریز به محمد آرا تقدیم شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/Vsa7LW
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***