تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

احداث اولین پارک ماجراجویی در تبریز

مدیر اجرایی پارک ماجراجویی ایپک پالاس گفت: اولین پارک ماجراجویی استان در شش فاز مختلف با محوریت تفریحات پر هیجان و حرکتی بزودی به بهره برداری می رسد.

احداث اولین پارک ماجراجویی در تبریز

به گزارش ائل، مجید پاکباز در گفتگو با نصر با بیان اینکه به برای اجرای پروژه ای عظیم صورت قرارداد مشارکتی با مجموعه شهرداری تبریز، زمینی به مساحت هشت  هزار متر مربع را در منطقه شهرک اندیشه تحویل گرفتیم که در قسمتی از آن مجموعه تجاری تفریحی ایپک پالاس احداث شده ایت، گفت: این زمین به احداث پارک هیجان و ماجراجویی که زیر مجموعه از  ایپک پالاس خواهد بود اختصاص یافت‌.

وی با اشاره به اینکه پارک ماجراجویی یک زمین بازی پر هیجان با امکانات تفریحی بسیار خواهد بود، ادامه داد: تمام تجهزیات، لوازم و وسایل در نظر گرفته شده برای این پارک ساخت ایران با استاندارد جهانی و توسط مهندسان این امر طراحی شده است.

وی با تاکید بر اینکه این زمین این امکان را دارد که برای تمرین و اجرای مسابقات کشوری آماده شود، افزود: پارک ماجراجویی با چنین مساحت تفریحی در تبریز نداریم که امکان برگزاری مسابقات را نیز داشته باشد.

مدیر اجرایی پروژه پارک ماجراجویی ایپک پلاس با بیان اینکه طراحی این زمین تا حدودی به پایان رسیده است، اذعان داشت: آغاز خاک برداری این پروژه عظیم و منحصر به فرد بزودی اغاز خواهد شد.

وی اظهار کرد: این مجموعه در ۶ فاز اجرایی خواهد شد و فاز اول آن اماده سازی زمین پینت بال است که تلاش خواهیم کرد تا اواخر خرداد ماه به پایان برسانیم  و افتتاح شود.

وی فاز دوم این پروژه را صخره نوردی دانست و گفت: سکوی مذکور با کمک هیئت کوه نوردی آذربایجان شرقی طراحی شده است و به صورت سه در وجهی در زمینه سرعت، سختی مسیر و تمرینی با استاندارهای لازم برای دیوار احدلث خواهد شد.

پاکباز بیان کرد: سومین فاز اجرایی این پروژه، کارتینگ (زمین ماشین های مسابقه ای) در این مجموعه خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه ساخت ترامبولین ویژه کودکان بالای هشت سال و بزرگسالان نیز از دیگر فازهای این پروژه خواهد بود، گفت: با توجه ارخ ملی که به خاک کشورمان داریم، تصمیم گرفتیم بخشی از این مجموعه را به احداث ماشین الات کوچک مناسب کودکان که بتوانند کارهای عمرانی را  مشابه بیل مکانیکی انجام دهند اختصاص دهیم که برای کودکان می تواند بسیار هیجان اور باشد.

وی احداث پیست اسکیت را ششمین فاز اجرایی پروژه خواند و گفت: در حال جمع آوری اطلاعات بیشتر برای اجرای هرچه بهتر پروژه هستیم.

 مدیر اجرایی این پروژه با تاکید بر اینکه سعی داریم در این مجموعه و ایجاد امکانات ان جز اولین ها باشیم، اذعان داشت: سردرب این مجموعه بسیار استثنایی خواهد بود  و می تولن ان را به عنوان یک المان شهری منحصرف به فرد خواند.

وی با بیان اینکه طراحی این سردرب به پایان رسیده و در مرحله اعمال فونداسیون ها است، گفت: این سردرب واقعا چشم انداز عالی دارد و درخور پارک ماجراجویی  است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سرمایه گذاری وروژه پارک ماجراجویی همانند مجموعه ایپک پلاس توسط  بخش خصوصی انجام گرفته و اتمام پروژه فاز به فاز انجام خواهد شد که انشالله تا انتهای تابستان هر ۶ فاز پایان میابد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/vFFM4E
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***