تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

روحانی تبریزی از پشت پرده تشیع لندنی می گوید:

تقدیر پارلمان کانادا از خاندان شیرازی به چه منظوری صورت گرفت؟ / ماجرای تحریف خاطرات شهید صدر و حمله به آیت الله اراکی

حجت الاسلام همایونی، از وعاظ و روحانیون تبریزی در واکنش به حواشی اخیر جریان شیرازی در حمله به سفارت ایران در لندن، طی یادداشتی با طرح سوالاتی به پشت پرده های تشیع لندنی پرداخت.

تقدیر پارلمان کانادا از خاندان شیرازی به چه منظوری صورت گرفت؟ / ماجرای تحریف خاطرات شهید صدر و حمله به آیت الله اراکی

به گزارش ائل ، جمعه شب گذشته تعدادی از طرفداران فرقه شیرازی(تشیع لندنی) با هجوم به سفارت ایران در لندن، پرچم جمهوری اسلامی را پایین کشیده و پرچم این جریان را برافراشتند تا اینگونه کینه و نفرت خود را از اسلام شیعی و علوی با نام تشیع نشان دهند.

حجت الاسلام اصغر همایونی، از وعاظ و روحانیون تبریزی در واکنش به این موضوع طی یادداشتی با طرح سوالاتی نوشت: 

هدیه ملکه انگلیس به خاندان شیرازی چه بود؟

فرماندار کل کانادا که توسط ملکه انگلستان انتخاب می شود روزی که از مریم رجوی تقدیر کرد فردای آن روز از خاندان شیرازی با نمایندگی آقای سیبویه تقدیر کردند سوال این است که تقدیر پارلمان کانادا از خاندان شیرازی به چه منظوری صورت گرفت؟

چرا خاندان شیرازی ، دشمن سرسخت مرحوم شهید صدرمحسوب می شوند؟ تا جایی که دست به تحریف خاطرات مرحوم شهید صدر زدند مگر شهید صدر (ره)درمورد این خاندان چه مطالبی را عنوان کرده بود؟

و دههاسوال دیگر .....

جریان شیرازی گوش عالم و آدم را کر کردند که جمهوری اسلامی ایران به ساحت مقدس مرجعیت توهین کرده؛ حالا جناب آقای سیدحسین شیرازی از کی مرجع تقلیدشده؛ بماند!!!

اما باید از طرفداران و ازمدعیان جریان شیرازی سوال کنیم زمانی که شما در کربلا به حضرت آیت الله اراکی حمله کردید و بدترین فحاشی ها را به ایشان گفتید؛ چرا توهین به ساحت مرجعیت نبود؟؟؟

اخبار مرتبط:

واکنش واعظ تبریزی به تعرض طرفداران فرقه شیرازی به سفارت ایران در لندن

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/3BLo3z
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***