تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

ساعی مطرح کرد:

با اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان، تحول اداری صورت می گیرد / امیدها برای ورود بانوان به ورزشگاه ها روشن است

ساعی، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: با اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان، تحول اداری صورت می گیرد.

با اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان، تحول اداری صورت می گیرد / امیدها برای ورود بانوان به ورزشگاه ها روشن است

به گزارش ائل، زهرا ساعی، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران ضمن تبریک سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س)، گفت: تسهیلات ازدواج آسان نباید در حد شعار باقی بماند و باید در عمل پیاده سازی کنیم.

وی در ادامه ضمن اشاره به روز خبرنگار و تاکید بر مشکلات این قشر، افزود: در حال بررسی طرحی در سطح کارشناسی در مجلس هستیم تا وضعیت خبرنگاران را سر و سامان بدهیم.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس ضمن اشاره به اهمیت موضوع خانواده، بیان داشت: فراکسیون خانواده را در کنار فراکسیون زنان مجلس تشکیل دادیم تا مسایل خانواده مغفول نماند.

وی همچنین از تشکیل فراکسیون جوانان مجلس برای اولین بار با رویکرد جوانگرایی خبر داده و گفت: طرح قانون منع بکارگیری بازنشستگان محصول همین فراکسیون است که بر اساس آن بعضی از مدیران اجرایی نسل اول انقلاب و بازنشسته ضمن تکریم آنها از مسئولیت کنار رفته و نیروهای جوان تر روی کار آیند. 

ساعی از عدم اعتماد به جوانان گلایه کرده و خاطر نشان کرد: برخی ها در برابر طرح منع بکارگیری بازنشستگان مقاومت می کردند اما در نهایت با تعامل نمایندگان، کلیات آن رای آورد و اگر با قدرت اجرایی کنیم؛ تحولات اداری زیادی حاصل می شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس همچنین از آماده کردن طرح افزایش نمایندگان زن مجلس خبر داده و گفت: در این طرح پیشنهاد شده حوزه های انتخابیه دارای بیش از ۵ نماینده، باید ۲ نماینده خانم داشته باشند.

وی در ادامه به موضوع ورود بانوان به ورزشگاه ها اشاره کرده و اذعان داشت:  پیگیر این موضوع هستیم و امید ها روشن است و باید قبول کرد که خانم ها به بلوغ فکری رسیدند و مشکلی از جهت حضور آنها در ورزشگاه ایجاد نمی شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/mRqZRB
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***