تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

ائل گزارش می دهد:

اقدام غیراخلاقی اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی نسبت به یک پیگیری / امور پاسخگویی تحت الشعاع کنار رفتن آبدار

گویا در روزهایی که کنار رفتن مرتضی آبدار از مدیر کلی میراث فرهنگی استان جدی تر شده، امورات این اداره کل نیز تحت الشعاع قرار گرفته و همه تلفن ها بی پاسخ می ماند.

اقدام غیراخلاقی اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی نسبت به یک پیگیری / امور پاسخگویی تحت الشعاع کنار رفتن آبدار

به گزارش ائل ،  بدنبال انتظار گزارشی در این پایگاه خبری با موضوع ختم تبریز 2018 و فرصت سوزی ها، تعدادی از مخاطبان با ارسال پیام هایی از میزان آمادگی هتل های تبریز برای این رویداد بین المللی گلایه کرده و وضعیت را نامطلوب توصیف کرده بودند.

جهت پاسخ به این مطالبه، سعی داشتیم موضوع را از اداره کل میراث فرهنگی استان بعنوان متولی اصلی هتل ها، جویا شویم که با رفتار تامل برانگیز این نهاد مسئول روبرو شدیم.

خبرنگار ائل در تماس با نوید مشهوری، مسئول روابط عمومی میراث فرهنگی استان، وقتی موضوع سوال را مطرح کرد، وی ضمن قطع تلفن، خواستار انجام مصاحبه در وقت دیگری شد اما بعد از مدتی تلفن همراه خود را از دسترس خارج کرد.

اما کار به همین جا خلاصه نشد و مشهوری در اقدامی غیرحرفه و منافی تعهد در جهت فرار از پاسخگویی، شماره همراه خبرنگاران پیگیر این موضوع را در لیست رد تماس خود قرار داد.

غیر از مشهوری، هیچ یک از مسئولین و معاونین این اداره کل نیز پاسخی به این سوال نداده و همگی بصورت خودجوش از پاسخگویی امتناع کردند.

گویا در روزهایی که کنار رفتن مرتضی آبدار از مدیر کلی میراث فرهنگی استان جدی تر شده و حتی خود آبدار نیز بصورت تلویحی این مساله را تایید کرده، امورات این اداره کل نیز تحت الشعاع قرار گرفته و همه تلفن ها بی پاسخ می ماند.

به هر حال با گذشت بیش از 7 ماه از سال میلادی، هنوز خبری از تبریز 2018 بصورت ملموس وجود نداشته و حتی آمادگی هتل های این شهر نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/QkaL8y
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***