تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

فرمانده سپاه عاشورا مطرح کرد:

حضور موثر بسیج در صحنه جنگ اقتصادی و مایوس کردن دشمن / بسیج آماده همکاری با نهادهای دولتی جهت رفع گره های نظام است

فرمانده سپاه عاشورا گفت: بسیج آماده همکاری با نهادهای دولتی جهت رفع گره های نظام است.

حضور موثر بسیج در صحنه جنگ اقتصادی و مایوس کردن دشمن / بسیج آماده همکاری با نهادهای دولتی جهت رفع گره های نظام است

به گزارش ائل ، سردار عابدین خرم صبح امروز در جمع خبرنگاران در تشریح جزئیات رزمایش اقتدار عاشوراییان محمد رسول الله(ص) گفت: این رزمایش  از 9 شهریور در سراسر استان شروع شده و سه مرحله دارد.

جزئیات اعزام گروه های جهادی و خدمات ارائه شده

وی ادامه داد: اعزام گروه های جهادی جهت خدمت رسانی به مردم و حاشیه نشین ها یکی از مراحل این رزمایش بوده که در ایام 9 شهریور تا 22 شهریور برگزار خواهد بود و ِعرصه های خدمت رسانی نیز خدمات پزشکی و بهداشتی به صورت رایگان، عمرانی و مرمت خانه های محروم و... می باشد.

فرمانده سپاه عاشورا افزود: ارائه خدمات به مدارس حاشیه نشین از جمله رنگ آمیزی و نشاط آور کردن خدمات آموزشی و روان شناسی در حوزه. اشتغال، توزیع بسته های لوازم نوشت افزار برای خانواده هایی که مشکل دارند، توزیع بسته های غذایی و پوشاک، تهیه جهزیه برای نو عروسان از دیگر خدمات این طرح می باشد.

وی با بیان اینکه این خدمات با اعزام 300گروه جهادی و 6000 نفر در سراسر استان انجام می گیرد، تصریح کرد: این خدمات بی منت توسط بسیجیان صورت می گیرد. 

ساماندهی 40 گردان جهت آموزش های معرفتی و امنیتی / نمایش جلوه ای از بزرگی ملت ایران در هفته دفاع مقدس

سردار خرم مرحله دوم این رزمایش را ارتقا امنیت در قالب گردان های بیت المقدس عنوان کرده و گفت: 40 گردان را به صورت سازمان یافته خواهیم داشت که به 23 ناحیه در پهنای جغرافیایی استان اعزام و حرکت به اردو گاه هایی که پیش بینی شده خواهد بود که کلاس های آموزشی و معرفتی و هم افزایی سازمانی را می بینند. این مرحله در 22 شهریور شروع خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: مرحله سوم نیز در هفته دفاع مقدس در شهر شهید پرور تبریز خواهد بود که برای تجدید میثاق با رهبری، ضمن تجمع بسیجیان، جلوه ای از بزرگی ملت ایران را به نمایش خواهیم گذاشت.

حضور موثر بسیج در صحنه جنگ اقتصادی و مایوس کردن دشمن

کشف 20 کارخانه احتکار شده توسط ظرفیت مردمی بسیج

فرمانده سپاه عاشورا در ادامه با بیان اینکه در جنگ اقتصادی امروز، هر دستگاه باید نقش خود را ایفا کند؛ گفت: بسیجیان با اشرافیتی که دارند 20 کارخانه احتکار شده را کشف کردند که این ها همگی لوازم مورد نیاز مردم هستند. این حرکت بسیجبان، با هدف مقابله با دشمن و مایوس سازی آنها صورت گرفته و منجر به نمایش قدرت مردمی ایران اسلامی صورت گرفت.

بسیج آماده همکاری با نهادهای دولتی جهت رفع گره های نظام است

وی تاکید کرد: بسیج یک ظرفیت است و ما به همه دستگاه های دولتی اعلام کردیم که بسیج با همه توانمندی های خود، آماده همکاری با همه نهادها است. این ظرفیت باید باور شود. مشکلات عمده کشور و گره های نظام به دست معجزه آسای بسیج قابل رفع است. این قدرت و اقتدار در 40 سال به حد بالایی رسیده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/GaXzE5
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***