تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

حواشی فوتبال به جلسه دانشگاهی کشیده شد؛

اظهارات روحانی تازه نفس نهاد رهبری در خصوص توهین به تراکتوری ها / اخلال در وحدت ملی از جنس سکوی ورزشگاه ها

حجت الاسلام رستمی با تاکید بر موضوع وحدت ملی و آسیب‌های موجود در آن، خاطرنشان کرد:متاسفانه شاهد هستیم که در ورزشگاه آزادی به آذری‌ها توهین می‌شود و در مقابل در ورزشگاه تبریز توهین به کوروش و شعار خلیج عربی سر داده می‌شود.

اظهارات روحانی تازه نفس نهاد رهبری در خصوص توهین به تراکتوری ها / اخلال در وحدت ملی از جنس سکوی ورزشگاه ها

به گزارش ائل ،  حجت الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی که اخیرا به ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها منصوب شده، اولین نشست رسمی خود با  را رؤسای دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی، پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری سراسر کشور برگزار کرد.

وی در این جلسه علاوه بر بازگو کردن ماموریت های دانشگاه ها و تاکید بر ایجاد فضایل معنوی در سطح دانشگاه ها، بر موضوع وحدت ملی نیز اشاره ای داشت.

توصیه های رئیس جوان نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها در خصوص ضرورت حفظ وحدت ملی، با اشاره به حواشی بازی های تیم فوتبال تراکتورسازی در لیگ برتر همراه بود.

رستمی با تاکید بر موضوع وحدت ملی و آسیب‌های موجود در آن، خاطرنشان کرد: امروز دینداری عامل اصلی وحدت ملی است و اگر وحدت ملی نباشد. متاسفانه شاهد هستیم که در ورزشگاه آزادی به آذری‌ها توهین می‌شود و در مقابل در ورزشگاه تبریز توهین به کوروش و شعار خلیج عربی سر داده می‌شود.

این سخنان حجت الاسلام رستمی اشاره به حواشی مسابقه دو تیم تراکتورسازی و استقلال تهران در هفته سوم لیگ برتر بود که هواداران تیم پایتخت توهین هایی نسبت تیم حریف و آذری ها داشته که در بازی های بعدی با مقابله به مثل برخی هواداران تراکتور روبرو شده و صحنه های ناخوشایندی را در عرصه ورزش رقم زد.

امید است این روحانی جوان با در نظر گرفتن دغدغه های فرهنگی و اجتماعی جوانان و استفاده از ظرفیت های موجود و البته همکاری متقابل روسا و تشکل های دانشگاهی، فضایی پویا و بدور از التهاب را در دانشگاه ها ایجاد کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/eR96EU
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***