تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

امام جمعه تبریز مطرح کرد:

جنگ ۸ ساله باعث شد متکی به خود باشیم / حادثه تروریستی اهواز نشان دهنده پیمان عمیق گروه الحوازیه و داعش است

امام جمعه تبریز گفت:حادثه تروریستی اهواز نشان دهنده پیمان عمیق گروه الحوازیه و داعش است.

جنگ ۸ ساله باعث شد متکی به خود باشیم / حادثه تروریستی اهواز نشان دهنده پیمان عمیق گروه الحوازیه و داعش است

به گزارش ائل ، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در مراسم غبارروبی مزار شهدای وادی رحمت بمناسبت هفته دفاع مقدس، گفت:جنگ تحمیلی را دشمن بجهت خاموش کردن شعله ها انقلاب شروع کرد اما باعث شد نیروی عظیم در روحیه انقلاب شعله ور شود.

وی با تاکید بر اینکه جنگ 8 ساله ما را قوی تر کرد و اگر جنگ نبود این مردان شجاع نشان داده نمی شدند؛ افزود: 8 سال دفاع مقدس یک برهه زمانی نیست. بنا به فرمایش امام خامنه ای گنجینه عظیمی است که مدت های طولاتی مردم می تواند از آن استخراج و مصرف کند و سرمایه گذاری کند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تصریح کرد: جنگ باعث شد متکی به خود باشیم و پای خود بایستیم، اما لازم است همیشه این ایام را گرامی بداریم چرا که دشمنان می خواستند نطام ما را از بین ببرند که نتوانستد.

به کوری چشم دشمنان، ملت ایران راه افتخار آمیز خود را ادامه خواهد داد

وی ضمن تسلیت حادثه تروریستی در مراسم رژه در اهواز، خاطر نشان کرد: دقایقی پس از حادثه تروریستی، گروهک تجزیه طلب الحوازیه و سپس داعش مسئولیت آن را بر عهده گرفتند. این نشان دهنده پیمان عمیق گروه الحوازیه و داعش است.

امام جمعه تبریز به رشادت های نیروهای مسلح در نجات جان مردم در حادثه تروریستی اشاره کرده و گفت: مدافعان وطن راست قامت تر از همیشه جان بر دست گرفتند و هوشیاری و حمایت مردم و از خودگذشتگی نیروهای مسلح باعث شد حادثه تروریستی مانند حادثه های قبلی به وحدت ملی تبدیل شود.
حجت الاسلام آل هاشم ادامه داد: مقام معظم رهبری ولی مسلمین جهان در پیامی یادآور شدند به کوری چشم آنها ملت ایران راه افتخار آمیز خود را ادامه خواهد داد.

وی تاکید کرد: هر چقدر دشمنان علیه ما توطئه کنند، انسجام ملی زیر سایه رهبری بیشتر خواهد شد و نمی توانند در مقابل سیل عظیم مردم کاری کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/oprfYD
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***