تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

با حضور در بیمارستان عالی نسب تبریز صورت گرفت؛

انتقاد حجت الاسلام آل هاشم از عدم اجرایی شدن وعده دولت در راه اندازی بخش پیوند کبد در تبریز

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم با حضور در بیمارستان عالی نسب تبریز از عدم اجرایی شدن وعده دولت در راه اندازی بخش پیوند کبد در تبریز انتقاد کرد.

انتقاد حجت الاسلام آل هاشم از عدم اجرایی شدن وعده دولت در راه اندازی بخش پیوند کبد در تبریز

به گزارش ائل ،  حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم صبح امروز(سه شنبه) در بازدید از بخش های تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان ٣٠٠ تخت خوابی استاد عالی نسب شهرک ارم تبریز گفت: این بیمارستان به پشتوانه کار تخصصی و کارشناسی و کادر درمانی سخت کوش در ارائه خدمات بهداشتی درمانی و بیمه در استان پیشرو است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به راه اندازی بخش های پیوند اعضا در مراکز درمانی استان خصوصاً شهر تبریز گفت: بسیاری از بیماران نیازمند پیوند اعضا برای درمان بیماری های خود مجبور هستند به استانهای دیگر مراجعه کنند که این موضوع باعث تحمیل هزینه های گزاف به خانواده های آنهاست.

وی با تاکید بر اینکه ایجاد بخش های پیوند از مطالبات مردمی است، ادامه داد: هر چند در سفر اخیر هیات دولت به استان وعده راه اندازی بخش پیوند کبد در تبریز داده شد، اما با گذشت چند ماه از این موضوع خدمات درخور توجهی در این بخش به بیماران نیازمند ارائه نمی شود.

امام جمعه تبریز تاکید کرد: با توجه به نیاز مبرم بیماران در صف انتظار پیوند، باید مسئولان ذیربط با حساسیت بیشتری موضوع را پیگیری و عملیاتی کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/zCPykq
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***