تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

گزارش ائل از اجتماع عظیم عاشورائیان در تبریز:

تبلور اقتدار سپاهیان محمد رسول الله و میثاق خدمت و پیام قاطع به دشمنان / آیت الله خاتمی: با سرمایه نفرت از استکبار، پوز آمریکا را به خاک مالیدیم

صبح امروز رزمایش بزرگ عاشورائیان با اجتماع شکوهمند و ۳۰ هزار نفری بسیجیان تبریز برگزار شده و عظمت ستودنی بسیج مردمی به منصه ظهور رسید.

تبلور اقتدار سپاهیان محمد رسول الله و میثاق خدمت و پیام قاطع به دشمنان / آیت الله خاتمی: با سرمایه نفرت از استکبار، پوز آمریکا را به خاک مالیدیم

به گزارش ائل ،  صبح امروز و همزمان با سراسر کشور، رزمایش بزرگ عاشورائیان با اجتماع شکوهمند و 30 هزار نفری بسیجیان تبریز با حضور مسئولین استان برگزار شده و عظمت ستودنی بسیج مردمی به منصه ظهور رسید.

Image title


این اجتماع عظیم با حضور آیت الله سیداحمد خاتمی، عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری، حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم، نماینده ولی فقیه در استان، خدابخش، استاندار آذربایجان شرقی، سردار خرم، فرمانده سپاه عاشورت و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شده و ظرفیت مردمی انقلاب اسلامی به نمایش گذاشته شد.

تبلور میثاق امت حزب الله با رهبر مقتدر خود

این رزمایش که با عنوان سپاهیان محمد رسول الله(ص) صورت می گرفت؛ تبلور میثاق امت حزب الله با رهبر مقتدر خود، امام خامنه ای بوده که با فراخوان 40 گردان های بیت المقدس و کوثر بسیج و با هدف ارتقای توان رزم بسیج انجام پذیرفت.

میثاق خدمت

این رزمایش با عنوان خدمت و اقتدار در سه مرحله از نهم شهریور ماه آغاز شده بود که بسیجیان عاشورایی  در 324 اردوی 6 هزار نفری در قالب طرح های خدماتی همچون مشاوره برای 8 هزار نفر، تکمیل و 17 آبرسانی شرب در مناطق محروم و برخی خدمات محرومیت زدایی دیگر، نقش آفرینی کردند تا میثاق خدمت به ولی نعمتان انقلاب اسلامی را تکمیل کنند.

Image title


سردار خرم: حضور بسیجیان نشانه بزرگی از  سرزندگی ملت رشید ایران است

سردار عابدین خرم، فرمانده سپاه عاشورا  با بیان اینکه بسیجیان در تمام صحنه ها نقش آفرین بودند، افزود: حضور بسیجیان نماد و نشانه بزرگی از حیات و سرزندگی ملت رشید ایران اسلامی است.

وی افزود: دست تک تک شرکت کنندگان و بسیجیان جان بر کف را می بوسم که به مراسم دشمن شکن امروز را نورانیت بخشیدند چرا که شکوه و همت امروز شما به منزله تجدید میثاق مردم استان با رهبر معظم انقلاب است.

آیت الله خاتمی: ذهن های علیل درصدد براندازی نظام است

آیت الله سید احمد خاتمی که سخنران اصلی تجمع دشمن شکن امروز بسیجیان تبریز بود طی سخنانی گفت: در چهل سالگی انقلاب اسلامی،  دشمنان با ذهن علیل خود سعی بر برانداری نظام دارند ولی همیشه ناکام مانده خواهند ماند.

Image title


عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: دشمنان آرزوی لطمه زدن به انقلاب اسلامی را به گور خواهند برد.

فضای بد اقتصادی تاثیر در شور حسینی و نذورات مردمی نداشت

وی حضور مردم در صحنه را از سرمایه های اصلی انقلاب توصیف کرده و گفت: امسال در راهپیمایی عظیم اربعین نیز شاهد یک رزمایش عظیم میلیونی خواهیم بود و امسال با وجود فضای بد اقتصادی در کشور، اما اطعامی از نذر حسینی در ایام محرم کاهش نیافت.

امام جمعه موقت تهران خاطر نشان کرد: به فضل خداوند نظام مسیر صعودی خود را طی کرده و خواهد کرد ولی روز به روز ضد انقلاب و تکفیری و آمریکا در شیب سقوط قرار دارند و ما با سرمایه نفرت از استکبار، پوز آمریکا را به خاک مالیدیم.

دست از پا خطا کنند تل آویو و حیفا را با خاک یکسان می کنیم

آیت الله خاتمی با اشاره به عملیات موشکی اخیر سپاه به مواضع تروریست ها در سوریه، گفت: این موشک‌ها در ۵ کیلیومتری مقر آمریکایی‌ها فرود آمد و اگر دشمنان دست از پا خطا کنند، مقرهای آنها و از آن مهم تر تل آویو و حیفا را با خاک یکسان می کنیم.

این تجمع با شکوه علاوه بر نماش اقتدار بسیج، پیام دیگری نیز داشت و آن چیزی نبود جز پای کار بدن نیروهای پرتوان و باانگیزه و عاشورایی بسیج، برای خدمت رسانی در عرصه های مختلف کشور و گره گشایی از مشکلات و باید این توان را جدی گرفت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/1PaZsX
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***