تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

بررسی ائل از ماندن یا رفتن استاندار آذربایجان شرقی:

اظهارات ضد و نقیض والی استان و نماینده مجلس / خدابخش در گفتگو با ائل: منتظر پاسخ استعلام هستم

خدابخش در گفتگو با ائل در خصوص بازنشستگی خود گفت: از وزارت کشور استعلام کردیم و منتظر پاسخ آن هستیم.

اظهارات ضد و نقیض والی استان و نماینده مجلس / خدابخش در گفتگو با ائل: منتظر پاسخ استعلام هستم

به گزارش ائل ،  بدنبال اظهارات دو روز قبل مجید خدابخش، استاندار آذربایجان شرقی مینی بر اینکه وی مشمول قانون منع بازنشستگی می شود، نماینده مردم تبریز در مجلس صحت این سخنان را رد کرد.

پیش تر خدابخش طی گفتگو با خبرنگار فارس با تایید بازنشستگی خود گفته بود که منتظر اعلام گزینه جدید برای استانداری توسط دولت است.

اما محمدحسین فرهنگی در گفتگو با تسنیم اظهار داشت: بشخصه معتقدم‌ قانون بازنشستگی شامل استاندار آذربایجان شرقی نمی‌شود چرا که نیروهای انسانی دولت با مدرک بالای فوق‌لیسانس با نظر دولت می‌توانند تا 35 سال خدمت کنند و بازنشسته نشوند. با احتساب سنوات خدمت و احتساب سنواتی که بازخرید شده بوده خدابخش به‌صورت تجمیعی تاکنون 32 سال خدمت کرده و 3 سال از خدمت وی باقی مانده است.

وی خاطر نشان کرد: بنده از رئیس دیوان محاسبات هم موضوع بازنشستگی استاندار آذربایجان شرقی را پیگیری کردم وی اعلام کرد که بر اساس قوانین جاری کشور هرکس بازنشسته تلقی شود، این قانون شامل وی می‌شود که خدابخش بازنشسته نیست.

برای شفافیت این موضوع گفتگویی اختصاصی با مجید خدابخش داشته ایم که وی در این خصوص به ائل گفت: در خصوص موضوع بازنشستگی خود از وزارت کشور استعلام کردیم و منتظر پاسخ آن هستیم.

وی تاکید کرد: قانون هر تصمیمی در خصوص من بگیرد، از آن تبعیت خواهم کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/woLmc8
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***